1993 yılından bu yana servis konusunda uzman ve eğitimli 40 kişilik atölye kadromuzla 1200 metre kare kapalı 600 metre kare açık alanımızla, Pınarbaşı 5. sanayi sitesinde hizmet vermekteyiz. Servisimiz 800 metre kare mekanik atölye, 200 metre kare yedek parça, 400 metre kare kaporta – boya olmak üzere 3 ana bölümden oluşmaktadır.

Araçlarınızın; her türlü bakım-onarım, mekanik, kaporta, yedek parça ve aksesuar hizmetlerini, orjinal yedek  parça ve uzman kadromuz ile birlikte, temel politikamız olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kaliteli ve dürüst ilkelerinden ödün vermeden hizmet aşamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Altınlar Oto; 12047 TSE YETKİ BELGESİ sahibidir. 12047 TSE YETKİ BELGESİ garanti kapsamında olan araçların bakımını yapmaya izin veren yetki belgesidir.

Sizi de MUTLU MÜŞTERİ listemize eklemek dileğiyle.

altinlar_oto_ekibi
%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜNLÜK ARAÇ BAKIM
YILLIK LASTİK BAKIMI
YILLIK MOTOR BAKIMI
  • “Son birkaç yıldır eşimin arabasını Altınlar Oto'ya götürüyorum. Her zaman güler yüzlü personeli, kaliteli hizmeti ile bizi asla yarı yolda bırakmadılar. Benim gibi aracını seven herkese tavsiye ederim.”

    Ahmet Söyletmez
  • "2 yıllık Ford Fiesta aracımı garanti kapsamından çıkmaması için kendi servisine götürüyordum. Altınlar Oto'nun 12047 belgesi sahibi olduğunu öğrendiğimden beri yıllık bakımları kendilerine yaptırıyorum. Hem servis kalitesi hem de fiyat olarak beni çok mutlu eden bir firma."

    Ömer Aydın

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Yağ değişiminden motor değişimine kadar her konuda size yardımcı olabiliriz.
Hem yabancı hem de yerli araçlardaki her türlü sorunu çözebiliriz.

© Tüm Hakkı Saklıdır 2023 © Altınlar Oto Ford Servis İzmir - Çerez Politikası - (Design by Evogens)