Ford Aracım Yolda Kaldığında Ne Yapmalıyım?
  • 16 Mart 2020
  • 566

Ford Aracım Yolda Kaldığında Ne Yapmalıyım?

Eğer bir Ford aracınız varsa aracınızla gurur duyuyorsunuz demektir. Hepimiz aracımızın güvenli olmasını isteriz. Her ne kadar arabanıza çok iyi bakıp servislerini ihmal etmeseniz de çeşitli arızalardan dolayı arabanız yolda kalabilir. Lastik patlaması, akünün bitmesi veya motorun hararet yapması gibi birçok sebepten dolayı arıza çıkmış olabilir.  Yola çıkmadan önce herhangi bir aksi durumda, mutlaka arayabileceğimiz telefon numaralarını bilmeliyiz. Her zaman başımıza gelebilecek aksiliklere karşı hazırlıklı ve tedbirli olmalıyız.

Aracımızla Yolda Kaldığımızda Yapmamız Gerekenler

Böyle bir durumda eğer seyir halinde arıza olduysa aracınızı ani fren yapmadan yavaşça sağa çekmelisiniz. Daha sonra dörtlülerinizi yakarak diğer araçların sizi fark etmesini sağlamalısınız. Böyle bir durumda Ford yol hizmeti sizin yardımınıza koşacaktır. İyi bir arabaya sahip olmak kadar iyi bir yol yardım hizmeti almak çok önemlidir.

Yol Yardım Hizmeti 

 Altınlar Oto özel Ford servisi size yol yardım hizmeti sağlamaktadır. Tecrübeli ve güvenilir kadrosuyla, böyle zor bir anınızda en iyi hizmeti verecektir. Altınlar Oto uzman kadrosu, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak yardımınıza koşacaktır. 

Aracınızla yolda kalırsanız eğer tek yapmanız gereken Altınlar yol yardım hizmetini aramaktır. 0532 356 85 86 numarası ile 7/24 hizmet veriyorlar. En kısa zamanda size ulaşıp aracınızı bulunduğu yerden alarak servise götürecektir. Aracınızın bütün bakımlarını yaparak size en iyi hizmeti verecektir.

© Tüm Hakkı Saklıdır 2023 © Altınlar Oto Ford Servis İzmir - Çerez Politikası - (Design by Evogens)